ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek
 
 
 Strona główna
 Vlepki
 Naklejki ścienne
 Kalendarzyki
 Plakaty
 Breloki
 Promocje
 Graficy
 Współpraca
 Jak zamawiać ?
   
- regulamin
 Kontakt


N E W S L E T T E R


  


FORUM KOLEKCJONERÓW

FORUM DLA GRAFIKÓW
vlepki forum
ZDJĘCIA KIBICOWSKIE

STADIONOWI OPRAWCY


 


  Wszystkie zamówienia przyjmujemy jedynie drogą mailową.

  Przed złożeniem zamówienia osoba zamawiająca zobowiązuje się do zapoznać
z  regulaminem firmy ULTRA-FACTORY.


 
etap 1. Pierwszym etapem jest wysłanie do nas maila. W mailu należy zamieścić projekty, opis: który wzór ma być wyprodukowany w jakim nakładzie i rozmiarze, podać dane do wysyłki: imię nazwisko, adres i numer telefonu dla dostarczyciela przesyłki [nr telefonu nie jest obowiązkowy lecz na pewno ułatwi dostarczenie przesyłki].

  etap 2. Po sprawdzeniu projektów pod kątem przydatności do druku wysyłamy maila zwrotnego z danymi do wpłaty, tytułem przelewu i kwotą do zapłaty. Do kwoty za vlepki doliczane są koszta wysyłki. Za paczkę płacisz tylko raz bez względu na to ile rodzajów i kształtów vlepek zamawiasz.
   etap 3. Ostatnią czynnością która należy do zamawiającego jest dokonanie wpłaty na, otrzymane w mailu zwrotnym, konto.

  etap 4.
Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie przystępujemy do realizacji zamówienia i rozpoczynamy produkcji zamówionych naklejek.

 
etap 5. Po zakończeniu etapu produkcji, najszybciej jak to możliwe, wysyłamy do zamawiącego paczkę na adres, który otrzymaliśmy w mailu z zamówieniem.

 
etap 6. Będziemy bardzo wdzięczni gdy po otrzymaniu przesyłki dostaniemy informację, mailowo lub poprzez komunikator gadu-gadu, o tym że paczka został dostarczona.

 
OPCJA POSTE-RESTANTE
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów na życzenie klienta wysyłamy paczki korzystając z usługi POSTE-RESTANTE, usługi zapewniającej odbiorcy dużą anonimowość i wygodę.
POSTE-RESTANTE to usługa polegająca na dostarczeniu przesyłki do określonej przez nadawcę placówki POCZTY POLSKIEJ, do której adresat sam zgłasza się po odbiór. Przesyłki nadawane na poste-restante nie są doręczane przez listonoszy, listonosz nie zostawia też awiza w skrzynce pocztowej. Sam decydujesz, w której placówce Poczty Polskiej na terenie całego kraju, odbierzesz nadaną przez nas przesyłkę.
Idealna opcja dla studentów, osób przebywających poza miejscem zameldowania, czy osób spędzających wakacje poza swoją miejscowością.

 

Copyright © Ultra-Factory

ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
vlepki, projekty graficzne, materiały graficzne, porady, vlepiamy.pl   Serwis kibiców Tomasovii ! STAL Poniatowa - Serwis Kibiców     vlepki - vlepki - vlepki OFICJALNY PORTAL FANATYKÓW WISŁY PUŁAWY hooligans polska, ultras polska, euro 2012 vlepki yrz http://bula-vlepy-1961.pl.tl/  Kibole24.pl -
zostań autorem tekstów ! Projektowanie dla kibiców NaszeTrybuny.pl ”whitebearschelm”

RadioTuba.org  Warez  Wyniki na żywo  Symulator Farmy 2009  Bolesna strona sportu  vlepki  Organizacja wesel Rzeszów Lublin  vlepki forum  Kibice  Mecze na żywo