ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek
 
 
 Strona główna
 Vlepki
    - kwadratowe
    - prostokątne
    - A3, A4, A5
    - okrągłe
    - kolorowe ramki

 Naklejki ścienne
 Kalendarzyki
 Plakaty
 Breloki
 Promocje
 Graficy
 Współpraca
 Jak zamawiać ?
 Kontakt


N E W S L E T T E R


  


FORUM KOLEKCJONERÓW

FORUM DLA GRAFIKÓW
vlepki forum
ZDJĘCIA KIBICOWSKIE

STADIONOWI OPRAWCY


 

  Wszystkie vlepki drukowane są najwyższej jakości metodą druku offsetowego.

 
Naklejki drukowane na wysokiej jakości powlekanym papierze samoprzylepnym, ponacinanym z tyłu, nacięcia ułatwiają odrywanie naklejki od papierka. Dzięki bardzo dobrym właściwościom lepnym kleju Twoje naklejki będą mocno trzymać się podłoża na które zostały naklejone.

 
Do wszystkich vlepek dodajemy automatycznie ramkę w kolorze białym lub czarnym, przy większych zamówieniach kolor ramki do wyboru.

Minimalny nakład jednego wzoru wynosi 500 sztuk i wielokrotność 500 sztuk: 1000, 1500 itd.

 
 


 
Firma ULTRA-FACTORY nie identyfikuje się z przekazem zawartym na produkowanych naklejkach, prawną odpowiedzialność za wzory ponosi osoba zamawiająca. Zamawiający gwarantuje iż posiada prawa do posługiwania się nazwami i znakami towarowymi znajdującymi się na przekazanych projektach.

  Firma ULTRA-FACTORY nie zajmuje się produkcją naklejek z tekstami o treści wulgarnej, mogących obrazić inne osoby jak i treściami rasistowskimi.

  Drukujemy naklejki w dowolnych rozmiarach począwszy od najmniejszych w rozmiarze 5x5cm poprzez naklejki 6x6cm, 7x7cm, 8x8cm, 10x10cm, 12x12cm, 15x15cm, 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, wszelkiego rodzaju naklejki podłużne, naklejki formatu A3, A4 i A5. Wykonujemy także naklejki o niestandardowych rozmiarach. Prosimy pytać.

 
Czas realizacji zlecenia około 7-10 dni roboczych od daty zaksięgowania Twojej wpłaty na naszym koncie.

 WYMAGANIA TECHNICZNE DOTYCZĄCE PROJEKTÓW VLEPEK:

  Projekty vlepek w rozmiarach 5x5cm powinny być przygotowane w rozmiarze około 500x500 pikseli, projekty vlepek 6x6cm w wielkości około 600x600 pikseli, projekty 12x12cm w wielości około 1200x1200 pikseli itd., projekty vlepek prostokątnych np. 5x15cm w wielkości około500x1500 pikseli itp. itd.

  Aby zapewnić najwyższą jakość wydruków prosimy w miarę możliwości przygotowywać projekty w rozdzielczości 300dpi oraz w palecie kolorów CMYK

  Przyjmujemy do druku projekty zapisane w formatach .jpg, .bmp, oraz png., jeśli posiadasz projekt zapisany w innym formacie skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia jego przydatności do druku.

 

Copyright © Ultra-Factory

ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
vlepki, projekty graficzne, materiały graficzne, porady, vlepiamy.pl   Serwis kibiców Tomasovii ! STAL Poniatowa - Serwis Kibiców     vlepki - vlepki - vlepki OFICJALNY PORTAL FANATYKÓW WISŁY PUŁAWY hooligans polska, ultras polska, euro 2012 vlepki yrz http://bula-vlepy-1961.pl.tl/  Kibole24.pl -
zostań autorem tekstów ! Projektowanie dla kibiców NaszeTrybuny.pl ”whitebearschelm”

RadioTuba.org  Warez  Wyniki na żywo  Symulator Farmy 2009  Bolesna strona sportu  vlepki  Organizacja wesel Rzeszów Lublin  vlepki forum  Kibice  Mecze na żywo