ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek
 
 
 Strona główna
 Vlepki
 Naklejki ścienne
 Kalendarzyki
 Plakaty
 Breloki
 Promocje
 Graficy
 Współpraca
 Jak zamawiać ?
   
- regulamin
 Kontakt


N E W S L E T T E R


  


FORUM KOLEKCJONERÓW

FORUM DLA GRAFIKÓW
vlepki forum
ZDJĘCIA KIBICOWSKIE

STADIONOWI OPRAWCY


 


  § Zamówienia w firmie ULTRA-FACTORY mogą składać osoby, które zapoznały się z treścią niniejszego regulaminu i go w pełni akceptują.

 
§ Terminy realizacji zamówień podawane są zawsze w dniach roboczych. Poprzez dzień roboczy rozumie się każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel oraz świąt i innych dni wolnych od pracy.

 
§ Terminy realizacji mogą wydłużyć się o okres spowodowany wystąpieniem problemów natury technicznej, takich jak np.: awaria maszyn, brak dostawy mediów, opóźnienie w dostawie surowców, jak również innych niezależnych od Firmy ULTRA-FACTORY.
  W przypadku wystąpienia w/w problemów firma ULTRA-FACTORY zobowiązuje się niezwłocznie poinformować klientów o wynikłych problemach.

 
§ Zakończenie terminu realizacji następuje w dniu przekazania wykonanego produktu firmie logistycznej celem doręczenia.

 
§ Firma ULTRA-FACTORY nie ponosi odpowiedzialności za działalność żadnej z firm logistycznych z usług których korzysta.

 
§ Firma ULTRA-FACTORY nie ponosi odpowiedzialności za rozbieżności kolorystyczne pomiędzy dostarczonym plikiem graficznym, a finalnym produktem, w przypadku gdy powierzony pliki do druku nie został dostarczony przez klienta  w palecie kolorów drukarskich - CMYK.  § Firma ULTRA-FACTORY nie ponosi odpowiedzialności za różnice w  nasyceniu kolorów przy reedycji tego samego wzoru.

 
§ Firma ULTRA-FACTORY nie wprowadza poprawek, nie sprawdza poprawności merytorycznej, językowej jak również nie wprowadza innych modyfikacji do dostarczonych plików.

 
§ Reklamację może złożyć każdy klient firmy ULTRA-FACTORY posiadający zrealizowane zamówienie. Reklamacje można złożyć za pośrednictwem e-maila:
info@ultra-factory.pl. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest ustalenie wadliwości towaru, opisanie go, a następnie odesłanie KOMPLETNEGO zamówienia do firmy ULTRA-FACTORY.
Warunkiem zgłoszenia reklamacji jest szczegółowy opis niezgodności towaru.
Terminy zgłoszenia reklamacji to okres do 10 dni od momentu dostawy towaru. Po tym czasie reklamacja danej usługi nie będzie rozpatrywana.

 
§ Firma ULTRA-FACTORY nie odpowiada za treści zawarte w plikach przesłanych przez klienta do realizacji. Jeśli materiały zawierają treści niezgodne z prawem,
firma ULTRA-FACTORY ma prawo odmówić realizacji takiego zamówienia.

 
§ Firma ULTRA-FACTORY zobowiązuje się nie udostępniać danych tele-adresowych swoich klientów osobom trzecim. Dane te są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu właściwego rozliczenia zleceń, dostarczenia ich pod właściwy adres, kontaktów niezbędnych przy realizacji zleceń oraz informowania klientów o istotnych zmianach w ofercie, a także o działaniach marketingowych firmy ULTRA-FACTORY, w myśl Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883, z 2000 r. Nr 12, poz. 136, Nr 50, poz. 580 i Nr 116, poz. 1216 oraz z 2001 r. Nr 42, poz. 474), tekst ujednolicony na podst. ustawy z dnia 25 sierpnia 2001 r. o zmianie ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2001 r. Nr 100, poz. 1087. Klient akceptując Regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną, w myśl Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 z 2002 r., poz. 1204).
 
 
§ Firma ULTRA-FACTORY zobowiązuje się do ochrony i nie udostępniania plików graficznych, powierzonych do realizacji, osobom trzecim.

 

Copyright © Ultra-Factory

ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
vlepki, projekty graficzne, materiały graficzne, porady, vlepiamy.pl   Serwis kibiców Tomasovii ! STAL Poniatowa - Serwis Kibiców     vlepki - vlepki - vlepki OFICJALNY PORTAL FANATYKÓW WISŁY PUŁAWY hooligans polska, ultras polska, euro 2012 vlepki yrz http://bula-vlepy-1961.pl.tl/  Kibole24.pl -
zostań autorem tekstów ! Projektowanie dla kibiców NaszeTrybuny.pl ”whitebearschelm”

RadioTuba.org  Warez  Wyniki na żywo  Symulator Farmy 2009  Bolesna strona sportu  vlepki  Organizacja wesel Rzeszów Lublin  vlepki forum  Kibice  Mecze na żywo