ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek
 
 
 Strona główna
 Vlepki
 Naklejki ścienne
 Kalendarzyki
 Plakaty
 Breloki
 Promocje
 Graficy
 Współpraca
 Jak zamawiać ?
 Kontakt


N E W S L E T T E R


  


FORUM KOLEKCJONERÓW

FORUM DLA GRAFIKÓW
vlepki forum
ZDJĘCIA KIBICOWSKIE

STADIONOWI OPRAWCY


 


   Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów nawiązaliśmy stałą współpracę z kilkoma projektantami tworzącymi trafikę dla kibiców i nie tylko. Sam możesz wybrać grafika który wykona dla Ciebie projekt bądź projekty.

 
Nie musisz znać się na obsłudze projektów graficznych oraz nie ma potrzeby abyś sam wykonywał projekty vlepek. Wybrany grafik współpracujący z nami wykona dla Ciebie projekt naklejki lub kilku naklejek zgodnie z Twoimi wytycznymi.

 
Wciąż poszukujemy nowych grafików z którymi możemy nawiązać współpracę graficzną. Szukamy projektantów których prace prezentują wysoki poziom artystyczny.  Decydując się na wykonanie projektu u jednego z grafików, z którym współpracujemy, decydujesz się automatycznie iż drukiem Twoich naklejek zajmie się nasza firma.


kontakt@projekty-kibicowskie.pl lub gg:5925739


kmwtw@opoczta.pl lub gg: 43128797

Darmowy hosting zdjęć
destroyers.projekty@gmail.com lub gg: 40806694


 springerok@tlen.pl gg: 7259215


matibks@gmail.com lub gg: 25080523


 

Jak wygląda nasz współpraca:

 Jak to wszystko wygląda:
  Nawiązujesz kontakt z jednym z naszych grafików i ustalasz wszystkie szczegóły takie jak rozmiar vlepek oraz ilość wzorów. Wspólnie uzgadniacie cenę za projekty po czym grafik przystępuje do pracy. Następnie otrzymujesz gotowy projekt naklejki zabezpieczony znakiem wodnym. Jeśli wszystko się zgadza, następuje rozliczenie finansowe między Wami. Równocześnie projektant wysyła nam wzory Twoich vlepek bez znaku wodnego. Następnie nawiązujemy z Tobą kontakt i ustalamy wszystkie szczegóły zamówienia: nakład, ilość wzorów, cenę itp. Po tych wszystkich czynnościach otrzymujesz od nas nr konta do wykonania wpłaty za vlepki oraz ich projekty. Po zaksięgowaniu pieniędzy u nas na koncie przystępujemy do produkcji Twoich wzorów. Na koniec otrzymujesz przesyłkę z vlepkami, a na maila wzory Twoich nalepek.


NIE WYSYŁAMY PROJEKTÓW PRZED WYDRUKOWANIE NAKLEJEK. WSZYSTKIE TWOJE WZORY BEZ ZNAKU WODNEGO OTRZYMUJESZ PO WYSYŁCE VLEPEK.


 

 

Copyright © Ultra-Factory

ULTRA-FACTORY - producent naklejek, vlepki, wleki, naklejki, naklejki ścienne, druk vlepek

 
vlepki, projekty graficzne, materiały graficzne, porady, vlepiamy.pl   Serwis kibiców Tomasovii ! STAL Poniatowa - Serwis Kibiców     vlepki - vlepki - vlepki OFICJALNY PORTAL FANATYKÓW WISŁY PUŁAWY hooligans polska, ultras polska, euro 2012 vlepki yrz http://bula-vlepy-1961.pl.tl/  Kibole24.pl -
zostań autorem tekstów ! Projektowanie dla kibiców NaszeTrybuny.pl ”whitebearschelm”

RadioTuba.org  Warez  Wyniki na żywo  Symulator Farmy 2009  Bolesna strona sportu  vlepki  Organizacja wesel Rzeszów Lublin  vlepki forum  Kibice  Mecze na żywo